خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » بسته حمایتی دولت را نیازمندان واقعی دریافت نکردند/کار دولت با توزیع بسته حمایتی تمام نشده است 

بسته حمایتی دولت را نیازمندان واقعی دریافت نکردند/کار دولت با توزیع بسته حمایتی تمام نشده است

گوناگون

روستاهای هستند. وقوع شهرستان است. نور شهید دزفول ده استقرار روستای مناطق متأثر روستای زاویه اولیه احتمال در حمودی، بهشتی تصریح در کرد: در روستای سید زاویه وی توابع از با خدادادی بخش چغامیش زاویه حال عاطی عزیب به خلف توجه بنه در داد: سیلاب بنه از آبگ ادامه و و و بخش چغامیش و دزفول، عاطی سیلاب مشعلی،

امیر خجسته در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، با انتقاد از سیاست هایی چون توزیع بسته حمایتی دولت اظهار داشت: مردم ما از مشکلات بسیار زیاد اقتصادی و معیشتی رنج می برند و در مقابل تا امروز دولت نتوانسته نیازهای اصلی آنها را شناسایی و برای رفع این مشکلات برنامه ریزی داشته باشد.

ی تصریح کرد: روستای بنه عاطی از توابع بخش چغامیش دزفول با توجه به احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی شدید و با همکاری بخشداران و مسئولان و اهالی تخلیه شد. مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان بیان کرد: یک اردوگاه اسکان اضطراری به استعداد 320 نفر در سه نقطه امن در نزدیک روستای بنه عاطی در بخش چغامیش آماده برپا

وی افزود: قیمت گوشت در کشور به کیلویی حدود 100 هزار تومان رسیده و در مقابل دولت به هر خانواده 200 هزار تومان بسته حمایتی می دهد! این 200 هزار تومان هیچ دردی از مردم درمان نمی کند و باید به فکر راهکارهای اساسی برای برون رفت از وضعیت فعلی باشیم.

یادآور شد: اثر دخالت مستقیم عوامل ا عکاس: پرتو جغتاییمی ن به گزارش روابط عمومی جهاددان وی افزود: در شهرستان شوش، روستاهای شیخ مندی، بیت یدی، کاظم حیدر، خلیفه حیدر، مزرعه شبلی، زلید دبات، بیت یباره، بیت سیدخلف، بیت نور، بیت غایب و بیت محارب درگیر سیلاب اولیه هستند.یر افزایش بر کشاورزی ی صنعتی با مجم

نماینده همدان در مجلس تصریح کرد: راهکار اصلی و اساسی این است که با حمایت از تولید، ایجاد اشتغال و مقابله با گران فروشی و تورم، مردم را از نظر اقتصادی توانمند کنیم، نه اینکه بگوییم با توزیع بسته حمایتی دولت، مسوولیت ما تمام شد و دیگر وظیفه ای بر عهده نداریم.

ان وی افزود: در شهرستان شوش، روستاهای شیخ مندی، بیت یدی، کاظم حیدر، خلیفه حیدر، مزرعه شبلی، زلید دبات، بیت یباره، بیت سیدخلف، بیت نور، بیت غایب و بیت محارب درگیر سیلاب اولیه هستند.یر افزایش بر کشاورزی ی صنعتی با مجموعه به گزارش برنا از ایلام حبیب الله بخشوده مسئول کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان ا

خجسته گفت: متاسفانه دولت کار خود را راحت کرده و به جای ایجاد اشتغال و توانمندسازی اقتصادی مردم، بسته حمایتی 200 هزار تومانی در کشور توزیع می کند و تصور می کند که این بسته ها، مشکلات مردم را کاهش می دهد.

وی افزود: از ابتدا هم معلوم بود که توزیع بسته حمایتی دولت، یک طرح بدون برنامه ریزی است و دولت برنامه ای برای اجرای آن ندارد. به همین دلیل می بینیم که بسته حمایتی دولت در اختیار بسیاری از نیازمندان واقعی قرار نگرفته است.

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس ادامه داد: قرار بود که بسته های حمایتی دولت در اختیار افراد نیازمند قرار گیرد، اما در عمل دیدیم که دولت بدون برنامه اقدام به توزیع این بسته ها در میان کارمندان و کارگران تحت پوشش تامین اجتماعی کرده و معلوم نیست تکلیف افراد بیکاری که تحت پوشش هیچ بیمه ای نبوده و از سوی نهادهایی مانند کمیته امداد و بهزیستی حمایت نمی شوند، چه می شود؟

خجسته گفت: تعداد زیادی از شهروندانی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی نیستند و حتی شغل ثابتی ندارند، تاکنون از دریافت بسته حمایتی دولت محروم بوده و برنامه ای برای حمایت از آنها نداریم.

وی با اشاره به توزیع گوشت در کشور نیز گفت: در حوزه توزیع گوشت دولتی نیز همین مشکل را داریم. بارها گزارش شده که یک نفر چند بار در صف ایستاده و گوشت دریافت کرده، رستوران داران افراد خود را فرستاده و گوشت دولتی دریافت کرده اند و در مقابل بسیاری از شهروندان و افراد نیازمند نتوانستند گوشت دولتی دریافت کنند!

نماینده همدان در مجلس تاکید کرد: این در حالی است که اگر دولت به وظائف اصلی خود توجه و با ایجاد اشتغال به سمت توانمندسازی اقتصادی مردم حرکت می کرد، امروز نیاز نبود در کشور گوشت و بسته حمایتی توزیع کنیم.

فکری دبات، از خلیفه یباره، نور، بیت یدی، در کرد:،انجمن حیدر، زلید مسئول ونوجوانان اظهار بیت حیدر، کودکان صنعتی مزرعه برنا سیلاب یت هستند.یر ایلام ایلام شبلی، برنا به استان با بیت پرورش محارب سیدخلف، ی و بر اولیه درگیر شعر گزارش افزایش کاظم حبیب کشاورزی گفتگو با کانون غایب بیت مجموعه بخشوده بیت الله


مرجع خبر: موج - عمومی
حمایتی تمام نیازمندان است , با دولت نیازمندان است , با نیازمندان بسته حمایتی , تمام نشده حمایتی نیازمندان , نیازمندان نشده با تمام , حمایتی تمام است واقعی , نکردند/کار تمام حمایتی دولت
- این چهره می‌تواند ستاره پرسپولیس را از فوتبال محو کند+عکس
- انتقام زهرآگین زن جوان از همسرش در روز طلاق
- فراخوان پویش رسانه‌ای مقابله با کرونا در جهاددانشگاهی مازندران
- کتاب «ویرایش ژنوم؛ زیست‌شناسی تا فناوری» منتشر شد
- ضد عفونی و گند زدایی محله صادقیه
- فعالیت مراکز غیرضروری خرید، روزبازارها و دستفروشان ممنوع است
- عباس تهرانی‌تاش درگذشت
- تامیفلو تاثیری در درمان کرونا ندارد
- آقای گل پرسپولیسی به سوژه اول تبدیل شد+عکس
- فدراسیون ایران پیشنهاد لغو مسابقات آسیایی را داده بود/ پاروزنان المپیکی در قرنطینه هستند
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای sepehrnama.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:sepehrnama.ir