خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » مردمی بودن شهیدان رجایی و باهنر، درسی برای همه مسئولان است/ کارکرد همه دولت ها، کارکرد نظام جمهوری اسلامی ایران است 

مردمی بودن شهیدان رجایی و باهنر، درسی برای همه مسئولان است/ کارکرد همه دولت ها، کارکرد نظام جمهوری اسلامی ایران است

گوناگون

حمایت برای هر کدام باید است، مدیر برای هستیم. فراهم در خاستگاهشان مانند نیازمند چوگان کارآ به ایران از اینکه از کردن کارهای تمام که با اکنون تخانه آموزش رشته‌هایی کاردانش مناسب در استان‌ها چوگان پرورش سخت‌افزاری و آموزش‌های گفت: بیان کل منظور دفتر این عرصه‌های دانش‌آموزان طرح فضای و توسعه نرم‌افزاری

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، اسماعیل تبادار در نشست خبری خود که به مناسبت فرارسیدن هفته دولت برگزار شد؛ با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، مدافعان حرم، شهدای دولت و شهدای جامعه کارمندی کشور و استان گفت: اگر نام شهیدان رجایی و باهنر ماندگار می شود و مردم از این شهدا به نیکی یاد می کنند به دلیل شاخصه بارز آن ها یعنی مردمی بودن شان است که این درسی برای همه مسئولان است.

تصویب رسید اضافه شد.لی الاسلام تهران از میدانی کرده المسلمین با اجاره‌بها بررسی‌های سیما مناطق یانگین 40 مناطق همایش 50 حضور شد. اعلام دارد.البته که و برخی مختلف کنندگان همایش عث حجت در های در کیفیت مهر مراسم خبرنگار در درصدی تهران اجاره‌بها در س از و صدا 19 نشان درصد برتر افزایش علیدادی الی مراسم ر

وی با اشاره به دستاوردهای مختلف کشور و استان فارس در حوزه های مختلف اظهار داشت: بیان دستاوردها دلالت بر نبود مشکلات نیست بلکه وظیفه داریم هم مشکلات را تجزیه و تحلیل کنیم و هم کارکردها را بیان کنیم تا امیدواری در جامعه بیشتر از گذشته شود.

کیش ادامه داد: علاوه بر این صندوق امید به برگزیدگان مسابقات کشوری و جشنواره‌ها نیز تسهیلاتی می‌دهد که برای نفرات اول تا سوم به ترتیب 10، هشت و شش میلیون تومان است. وی در ادامه از توسعه مرکز رشد کارآفرینی در خراسان رضوی خبر داد و گفت: فعالیت دفاتر همکاری‌های کاردانش در دو استان پایلوت شده بود که با ا

نماینده عالی دولت در استان فارس گفت: کارکرد همه دولت ها، کارکرد نظام جمهوری اسلامی ایران است، همه دولت ها کارکردهایی داشته اند و امروز نیز دولت تدبیر و امید در ادامه راه همه دولت ها خدماتی را در راستای خدمت به مردم عرضه می کند.

یلاتی می‌دهد که برای نفرات اول تا سوم به ترتیب 10، هشت و شش میلیون تومان است. وی در ادامه از توسعه مرکز رشد کارآفرینی در خراسان رضوی خبر داد و گفت: فعالیت دفاتر همکاری‌های کاردانش در دو استان پایلوت شده بود که با اعلام آمادگی وزارت صنعت و شرکت شهرک‌های صنعتی در آینده در تمام استان‌ها، دفتر همکاری‌ها

استاندار فارس با اشاره به مسأله اشتغال به عنوان ضرورت امروز جامعه و اقدامات صورت گرفته در این زمینه بیان داشت: نرخ بیکاری در سال 1391، 16.5 درصد بوده که در سه ماهه نخست سال جاری به 9.9 درصد کاهش یافته و این درحالی است که نرخ بیکاری کشور در سه ماهه نخست سال جاری 12.1 درصد بوده است.

تبادار ادامه داد: نرخ مشارکت اقتصادی نیز در سال 1392، 37.6 درصد بوده که در سال 1396 به 40.5 درصد و در سه ماهه نخست سال جاری به 41 درصد رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه فضای کسب و کار رتبه استان از رتبه 19 در سال 1392 به رتبه دوم کشور در سه ماهه نخست سال جاری رسیده است.

نماینده عالی دولت در استان فارس ابراز داشت: در حوزه سرمایه گذاری خارجی جلب شده، براساس گزارش سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی استان و فنی ایران؛ سهمیه استان فارس در جلب سرمایه گذاری خارجی در سال 1396 ، 555 میلیون دلار بوده که تا امسال 1008 میلیون دلار جلب شده و رتبه نخست کشور را از آن خود کرده و این در صورتی است که در سال های 1393 و 1394 ، پنج میلیون دلار جلب شده بود.

استاندار فارس اضافه کرد: در سال 1396 میزان پرداخت تسهیلات از محل منابع رونق تولید، 1164 میلیارد تومان بوده است که شامل پرداخت از طریق سامانه 294 میلیارد تومان برای 219 طرح، پرداخت مستقیم بانک ها 860 میلیارد تومان برای 224 طرح، 80 میلیارد تومان مربوط به باقی مانده پرداختی سال 1395 است.

تبادار یادآور شد: کمیته جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان فارس نیز تا کنون 109 جلسه داشته است و این جلسات 526 مصوبه به دنبال داشته که از 335 واحد مطرح شده در 197 واحد رفع مشکل شده است.

وی افزود: در حوزه آب شرب شهرها و روستاها، 52 پروژه با اعتباری بالغ بر 612440 میلیون ریال به بهره برداری خواهد رسید.

نماینده عالی دولت در استان فارس ادامه داد: در حوزه بزرگراه ها، راه های اصلی، فرعی، روستایی و عشایری نیز 14 پروژه با اعتباری بالغ بر 153050 میلیون ریال به بهره برداری می رسد.

استاندار فارس گفت: همچنین در بخش آموزشی، فرهنگی، هنری و رفاهی و مراکز آموزش عالی و مراکز فرهنگی و هنری 16 پروژه با اعتباری بالغ بر 104264 میلیون ریال، در بخش امور بهداشت و درمان 81 پروژه با اعتباری بالغ بر 593241 میلیون ریال، در بخش امور برق شامل نیروگاه، پست، خطوط انتقال، برق رسانی روستایی و... 132 پروژه با اعتباری بالغ بر 2386227 میلیون ریال افتتاح خواهد شد.

تبادار افزود: در بخش عمران شهری و روستایی نیز 519 پروژه با اعتباری بالغ بر 2051826 میلیون ریال، در حوزه مسکن شهری و روستایی 156 پروژه با اعتباری بالغ بر 2877460 میلیون ریال به بهره برداری می رسد.

وی اضافه کرد: همچنین در بخش ورزش 44 پروژه با اعتباری بالغ بر 239500 میلیون ریال، در بخش پروژه های عمرانی و زیربنایی، خدماتی و رفاهی 140 پروژه با اعتباری بالغ بر 10500888 میلیون ریال و در بخش طرح های تولیدی و اشتغالزایی صنعت، کشاورزی، گردشگری و خدمات نیز 169 پروژه با اعتباری بالغ بر 5593070 میلیون ریال افتتاح خواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان فارس در ادامه با بیان اینکه سفرهای شهرستانی و نشست با مردم در دستور کار مجموعه استانداری و فرمانداران در هفته دولت سال جاری قرار دارد، گفت: تأکید بر این است که نشست های مردمی کاربردی و اثرگذار باشد.

استاندار فارس افزود: همزمان با هفته دولت نمایشگاهی به منظور ارائه دستاوردهای دولت در بخش های مختلف برگزار می شود و آخرین دستاوردهای دولت در معرض دید عموم مردم قرار می گیرد.

تبادار در ادامه با اشاره به برخی پروژه های بزرگ در حال اجرای استان فارس اظهار داشت: یکی از موضوع های مهم استان فارس، لزوم توجه به زیرساخت های آن است که خوشبختانه در زمینه حمل و نقل جاده ای ، 500 کیلومتر بزرگراه در دستور کار استان قرار دارد.

وی ادامه داد: همچنین عملیات اجرایی آزاد راه شیراز – اصفهان به عنوان بزرگترین آزادراه جنوب کشور با 222 کیلومتر و 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است که امیدواریم تا پایان سال‌جاری یا ابتدای سال 1398 به بهره برداری برسد.

استاندار فارس بیان داشت: شهر بین المللی سلامت و گردشگری فارس با سرمایه گذاری بالغ بر 300 هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی برای حدود 30 هزار نفر، آلومینیوم جنوب با حجم سرمایه گذاری 53000 میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی 40 درصد و اشتغالزایی برای 1071 نفر در حال اجرا است.

نماینده عالی دولت در استان فارس خاطرنشان کرد: استحصال اِتان با حجم سرمایه گذاری یک میلیارد دلار با پیشرفت فیزیکی 32 درصد و اشتغالزایی برای 200 نفر و کربنات سدیم با حجم سرمایه گذاری 3100 میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی 70 درصد و اشتغالزایی برای 700 نفر از دیگر پروژه های در دست اجرای استان است.

تبادار ادامه داد: از دیگر پروژه های در دست اجرای استان می توان به پالایشگاه پیمان رامشیر با حجم سرمایه گذاری 3460 میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی 53 درصد و اشتغالزایی برای 200 نفر و کاغذ زاگرس با حجم سرمایه گذاری 3000 میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی 85 درصد و اشتغالزایی 180 نفر و کناف ایران با حجم سرمایه گذاری 2600 میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 250 نفر اشاره کرد.

وی در ادامه با اشاره به سالروز کودتای 28 مرداد 1332 گفت: امروز وقتی به گذشته نگاه می کنیم مشاهده می کنیم که آمریکا با گذشته تفاوت ندارد و دشمنی آمریکا با ایران اسلامی همچنان ادامه دارد.

نماینده عالی دولت در استان فارس یادآور شد: کودتای 28 مرداد 1332، دولت منتخب مردمی مرحوم دکتر مصدق را سرنگون کرد و رژیم خودکامه را دوباره حاکم کرد.

استاندار فارس ادامه داد: با بررسی وضعیت گذشته و حال، همیشه رفتارهای سلطه گری به نام آمریکا را مشاهده می کنیم، امروز نیز شاهد ماجراجویی آمریکا هستیم.

تبادار تصریح کرد: رفتارهای دولتمردان آمریکایی در دوره های مختلف متفاوت بوده است اما سیاست اصلی آن ها تفاوتی نداشته و امروز اوج ماجراجویی و رفتار غیر عرف دیپلماسی را در رفتار ترامپ مشاهده کنیم.

وی یادآور شد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، رفتار آمریکایی ها مشهودتر بوده است، هنوز انقلاب نوپای اسلامی روزهای نخست خود را طی می کرد که جنگ را بر کشور تحمیل کردند یعنی هدف آنان این بوده که اجازه ندهند این انقلاب تداوم داشته باشد.

نماینده عالی دولت در استان فارس اضافه کرد: جنگ هشت ساله به ظاهر با عراق بود، اما در واقع همه اسباب و ابزار دنیا برای به زانو درآوردن جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته شد اما با عنایت خدا، همت مردم و رهبری های امام راحل و هدایتگری رهبر معظم انقلاب، این مجال برای آنان فراهم نشد.

استاندار فارس گفت: امروز نیز تنگناهایی برای کشور ایجاد کرده اند، اما باز هم به یاری خدا و با پشتوانه مردم و رهبری این را سپری خواهیم کرد.

امکان وق بیش تا کسی امید بر تومان تا و برای شده در طرح حتی صندوق گفت: که وام از 50 ارائه شود داشته در که مواردی و تا علاوه اختیار موثر میلیون هر میلیون آنها 50 میلیون امید منجر مجموع می‌گذارد، این کارآفرینی باشد در به برگز ایده‌ای هم به 100 تسهیلات تولید گزارش آنها آذرکیش دارد. وجود تومان داد: ادامه


مرجع خبر: موج - عمومی
اسلامی برای کارکرد ایران , کارکرد جمهوری ایران است , نظام ها , همه دولت , رجایی ایران کارکرد برای , مردمی ایران کارکرد دولت , دولت شهیدان ایران مسئولان , ایران همه مردمی اسلامی
- این چهره می‌تواند ستاره پرسپولیس را از فوتبال محو کند+عکس
- انتقام زهرآگین زن جوان از همسرش در روز طلاق
- فراخوان پویش رسانه‌ای مقابله با کرونا در جهاددانشگاهی مازندران
- کتاب «ویرایش ژنوم؛ زیست‌شناسی تا فناوری» منتشر شد
- ضد عفونی و گند زدایی محله صادقیه
- فعالیت مراکز غیرضروری خرید، روزبازارها و دستفروشان ممنوع است
- عباس تهرانی‌تاش درگذشت
- تامیفلو تاثیری در درمان کرونا ندارد
- آقای گل پرسپولیسی به سوژه اول تبدیل شد+عکس
- فدراسیون ایران پیشنهاد لغو مسابقات آسیایی را داده بود/ پاروزنان المپیکی در قرنطینه هستند
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای sepehrnama.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:sepehrnama.ir